تبليغات X
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر

چاپ لارج فرمت با دستگاه PL1300

ابتکار عمل خودکار نو دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی

قلم دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی Renegade و حل مسائل هزینه و ضایعات دستگاه چاپ بنر

قلم‌های دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی مدتی است که به بازار آمده‌اند و رشته‌های پلاستیکی را به ژلی تبدیل مینمایند که در مواجهه با هوا کم آب می شوند ولی در عین جذاب بودن , پرهزینه میباشند . به گزارشی از گیزمگ , پروژه “ Renegade ” که اکنون در وبسایت منبع‌یابی کیک‌استارتر قراردارد , مسائل هزینه و ضایعات دستگاه چاپ بنر دیجیتال را با یک خودکار دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی حل کرده که با پلاستیک بازیافتی خانگی نظیر بطری و کیسه پلاستیکی فعالیت می‌نماید .

 

خودکار - دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی

 

دانیل ادواردز , اختراع کننده این مداد اذعان کرد : ما اکثر اوقات از دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی برای پروژه‌های خویش استفاده میکنیم که نیاز به خرید رشته‌های استاندارد گران داراست . به عنوان مثال , بعداز خرید یک خودکار ۱۰۰ دلاری می بایست رشته‌های آنان را با هزینه ۱۰ دلار تنظیم نمایید . او همینطور کوهی از بطری‌ها و کیسه‌های پلاستیکی مستعمل را در لحاظ داشت که بشدت محیط زیست را آلوده و کثیف میکنند .

 

ادغام این دو نگرانی سبب ساز نوآوری مداد دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی Renegade ” شد . ادواردز برای لبریز کردن مداد با پلاستیک بازیافتی یک دستگاه دیگر موسوم به “ ChupaCut ” را معرفی کرده که می تواند بطری‌های پلاستیکی را به نوارهای قابل دستگاه چاپ بنر سه‌بعدی تبدیل نماید .

 

دستگاه چاپ بنر

آتی دستگاه چاپ بنر از نگرش فرانک رومانو یکی مشهورترین چهره‌های صنعت دستگاه چاپ بنر در جهان

فرانک رومانو پیشگو نیست , ولی اظهار نظرهای وی در باب صنعت دستگاه چاپ بنر کمتر از پیشگویی نیست . او در کتابی که چند روز قبل به وسیله انتشارات عصر روانه ی بازار شد , به تشریح آتی ی صنعت دستگاه چاپ بنر پرداخت . کتاب ” آتی دستگاه چاپ بنر در قرن بیست ویکم ” به دو عامل از اهمیت اکثری برخوردار‌است .

 

نخستین , به خاطر نویسنده‌ی آن فرانک رومانوست که یک کدام از مشهورترین چهره‌های صنعت دستگاه چاپ بنر راجع‌به فناوری و کارها مرتبط با آن به شمار میرود و سوای ارائه ی علم و آشنایی بی سابقه وی از صنعت دستگاه چاپ بنر , این کتاب هیچوقت منتشر نمیشد . بضاعت و مهارت وی در ساده‌نویسی او را به گوینده و نویسنده‌ای فعال و پرکار بدل نموده است . این کتاب نقطه ایده ها مخصوص بفرد فرانک رومانو در زمینه‌ی صنعت دستگاه چاپ بنر مدرن است و هم این‌که در آتی این صنعت چه‌طور کار خواهد کرد

اما یک کدام از معایب اتکا بر پلاستیک‌های کهن برای دستگاه چاپ بنر سه بعدی این است که طرح‌های رنگی بشدت محدود می باشند . خوشبختانه ” Renegade ” قادر است نظیر بقیه قلم‌های سه‌بعدی از رشته‌های استاندارد هم استفاده نماید . فعلا این دو محصول با نیز در وبسایت کیک‌استارتر با بها ۹۹ دلار به فروش می‌رسند .

خرید دستگاه چاپ بنر


برچسب ها : دستگاه چاپ بنر,چاپ بنر,دستگاه چاپ بنر کونیکا,قیمت دستگاه چاپ بنر,فروش دستگاه چاپ بنر dgi,دستگاه چاپ , ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 7 آبان 1396ساعت 13:15 توسط رکورد نظر بدهيد | نظرات (0)
ارسال نظر براي اين مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ريست تصوير