تبليغات X
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر

مدل های مختلف دستگاه چاپ لارج فرمت

سیلندر دستگاه چاپ بنر امکان

 

در‌این دستگاه عملیات چاک , خط طول و دستگاه چاپ بنر بر روی ورقهای سایز شده حاصل از دستگاه خط و برش انجام می پذیرد .

 

تغذیه در‌این دستگاه بطور خودکار انجام می پذیرد و تجهیز آن به وکیوم منجر شده بخش اعظمی از ورقهای قوس دار هم تغذیه گردد . بعداز ورود ورق به‌این نصیب ابتدا ورقها , چاک خورده و آن‌گاه خط طول برنامه کودک زده می‌شود .

 

در نصیب چاک زن تیغ کناره زن نصب شده‌است که منجر میگردد نصیب لب چسب متناسب با سایز مطلوب فراهم شود . مسافت تمام غلطکهای این نصیب قابل تهیه است تا با دست‌کم فشار ورقهای سه لایه و پنج لایه را تغذیه نماید .

 

موتور دستگاه در‌این لاین نصب شده است و درایوراینورتر ضمن قابلیت و امکان تغییر تحول به دور موتور به اپراتور قابلیت و امکان بالاترین استفاده وری را می دهد . در نصیب تهتانی نوار تخلیه آخال نصب شده است که هم‌زمان با چاک قابلیت و امکان تخلیه آخال حاصله را میدهد .

 

تابلوی برق , شمارش گر و کلید های واجب در‌این نصیب نصب شده است که اپراتور می‌تواند تعداد مورد پیشنهاد رابرنامه ریزی نماید و دستگاه طبق برنامه از پیش رقم خورده فعالیت خویش را به اتمام برساند .

 

سیستم انتقال نیرو دنده می‌باشد و مرغوبیت آلیاژ مصرفی در دنده ها یک کدام از امتیازات ماشینهای تولیکا میباشد .

 

در‌این سیستم انتقال نیرو خلاف سیستم زنجیری توجه به حداکثر میرسد . دنده های انتقال نیرو درین دستگاه در مخزنی از روغن غوطه ور و پائین ترین استهلاک و دست‌کم آلودگی صوتی را دارا میباشند .

 

بعضا از عمل صرفا نظیر برنامه کودک میوه و یا این که برنامه کودک تخم مرغ در سرد منزل نیاز به سوراخهایی در تراز کارتون دارا‌هستند تا سرمای محیط در درون برنامه کودک جریان یابد که پیش گویی نصب شکاف کن در‌این دستگاه سبب شده که‌این تیم از کارتنها نیازی به دایکات نداشته با شند .

 

بعد از عملیات چاک و خط یک برنامه خردسالان نیاز به دستگاه چاپ بنر داراست , دستگاه چاپ بنر از 1 رنگ تا چهار رنگ که هر رنگ به وسیله یک لاین انجام میشود .

 

از ویژگیهای خودرو های دستگاه چاپ بنر تولیکا استفاده از نورد آنی گران‌قیمت مرکب را بطور به طور کامل یکنواخت به کلیشه انتقال می‌دهد درضمن مصرف مرکب را تا 50 % کاهش می دهد .

 

مرکب به وسیله پمپ های ویژه ای از مخزن به نصیب نوردهای رنگ انتقال پیدا می نماید و دائما در هم اکنون رفت و رجوع و برگشت هست درضمن مخزن لبریز حجم مرکب هم همواره در حالا نیز میل کردن است .

 

قابل ذکر است پمپها دارنده زمان‌سنج میباشند و اپراتور میتواند با دستکم مصرف انرژی توقع بالاترین راندمان را از پمپها داشته باشد .

 

سیلندر دستگاه چاپ بنر قابلیت و امکان تکان عرضی داراست و نصب کلاج قابلیت و امکان دوران 360 جايگاه ای را به‌این سیلندر داده است


خرید دستگاه چاپ بنر


برچسب ها : دستگاه چاپ بنر,چاپ بنر,دستگاه چاپ بنر کونیکا,قیمت دستگاه چاپ بنر,فروش دستگاه چاپ بنر dgi,دستگاه چاپ , ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 2 آذر 1396ساعت 10:10 توسط رکورد نظر بدهيد | نظرات (0)
ارسال نظر براي اين مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ريست تصوير